Skip to content

Meist

Aruut OÜ on kiirelt kasvav ning arenev eritellimusmööblit projekteeriv ning tootev ettevõte, mis on asutatud 2004. aastal Tallinnas. Pealinna serval Tabasalus asub meie ettevõtte peakontor ja tootmine. Pakume terviklikke sisustuslahendusi alates ideest ning projekteerimisest kuni teostuseni.

Millega tegeleme

Toodame, projekteerime eritellimusmööblit nii era- kui ka äriklientidele. Meie tehtud tööde hulgast leiab nii kontoreid, kohvikuid, restorane, eramuid, kortereid jms. Muuhulgas pakume ka viimistlustöid teistele mööblitootjatele. Omame häid ja usaldusväärseid koostööpartnereid, kelle abil suudame pakkuda laial valikul aknakatteid, köögitehnikat, pehmetmööblit, toole, laudu, metallkonstruktsioone jm sisustuseks vajalikku.

Meie Missioon

Meie missiooniks on klientide vajaduste kiire ja efektiivne rahuldamine. Tegeleme igapäevaselt uute ja innovaatiliste lahenduste välja töötamisega, et pakkuda veel paremaid lahendusi ruumide sisustamisel. Oleme sõbraks/partneriks ruumide sisustamisel ja nö täisteenuse pakkumisel.

Meie kogemus

Meie trumbiks on kindlasti töötajate kogemused ja teadmised ning personaalne lähenemine igale kliendile, arvestades just kliendi soove, vajadusi ning ruumide eripära. Usume, et edu alus on kliendisõbralik teenindus, mis hõlmab koostööd eksperdi ja kliendi vahel